Wielowymiarowa to miejsce dla kobiet, które mają w swoim życiu do odegrania wiele ról i na wielu polach pragną się spełniać i realizować.

Jesteśmy matkami, żonami, siostrami, przyjaciółkami. Uwielbiamy modę, interesujemy się zdrowym odżywianiem, dbamy o swoje ciało i urodę. Mamy swoje pasje. Dla jednych jest to pisanie, inne kochają urządzać swoje domy, haftować, malować itp. Dołożę wszelkich starań, by ten blog był wart uwagi i chętnie do niego wracano, dlatego jestem zainteresowana ciekawymi kontaktami i współpracą z markami, dzięki którym wielowymiarowa.pl zyska wartość w oczach czytelników i nowych klientów.

Nie prowadzę własnej działalności gospodarczej, dlatego preferuję umowy o dzieło lub zlecenie, których przedmiotem jest napisanie i umieszczenie na stronie internetowej www.wielowymiarowa.pl artykułu, w którym pojawią się odnośniki do danego produktu marki, oraz zdjęcia. Szczegóły ustalamy podczas rozmowy mailowej lub telefonicznej.

Możliwa jest też współpraca barterowa.

Chętnie będę też nieodpłatnie wspierać kampanie społeczne i działania oddolne organizacji pozarządowych, jeżeli uznam je za powiązane z profilem mojej działalności.

Proszę o kontakt pod adresem: karolina@wielowymiarowa.pl

 

Zapraszam do współpracy!