To miejsce, w którym znajdziecie wpisy dotyczące tego co mi w duszy gra, co lubię robić i co uważam za warte uwagi.

Uwielbiam gotować i przebywać w kuchni. Chętnie wypróbowuję nowe przepisy, tworzę swoje własne, testuje sprzęty, które przydają się ww kuchni. Kuchnia to moje miejsce na pozbycie się negatywnej energii. Taka siłowa zabawa w ugniatanie ciasta na szarlotkę naprawdę świetnie odpręża 🙂

Jestem kobietą, która lubi ładnie wyglądać.. Moje miejsce o modzie to miejsce, by pokazać, że mama może ładnie wyglądać w domu, czy w pracy, czy na spacerze z dziećmi.

Na co dzień nie maluję się za bardzo. Cenię sobie lekkość i takich lekkich kosmetyków kolorowych szukam. Mimo to lubię też zaszaleć, jak to mamuśka na weselach 🙂 odświętnie się ubrać i zrobić mocny makijaż. Na stronie o urodzie znajdziecie między innymi artykuły o takiej tematyce.

Na stronie o zdrowiu znajdziecie artykuły dotyczące naszego odwiecznego problemu czyli odchudzania, recenzje programów treningowych, jak również porady dotyczące dbania o zdrowie rodziny i przepisy na zdrowe potrawy.

Miałam wielką radochę z urządzania swojego mieszkania, ale też trudne zadanie, by było ono ładne, przytulne i za stosunkowo nieduże pieniądze. We wnętrzach będzie zatem dużo porad jak urządzać mieszkanie, by było w nim rodzinnie, przytulnie, praktycznie i z odpowiednim stosunkiem jakości do ceny.

Kultura to miejsce na twórcze szaleństwa. Będzie o miejscach, które trzeba zobaczyć, o książkach, które warto przeczytać, o sposobach spędzania wolnego czasu, o czasie dla siebie i czasie dla dzieci, o filmach, muzyce, itp.

Blogowanie to mój sposób na wyrażanie siebie, mój sposób na rozwój intelektualny. Będę tutaj wrzucać ważne wskazówki dla początkujących blogerów, pisać o plusach i minusach takiego zajęcia itd.

Zachęcam Cię do lektury moich wpisów, komentowania, pisania do mnie, dzielenia się swoimi historiami i spostrzeżeniami.